• Your brand, our mind

  Zapewne ciekawi Cię kim jesteśmy i co robimy...

  29 COLORS to przede wszystkim agencja reklamowa, działająca na rynku już od ponad 10 lat. W tym czasie wykonaliśmy mnóstwo projektów, zaplanowaliśmy liczne kampanie oraz zgromadziliśmy solidny zespół kreatywnych osób. Mieliśmy (i nadal mamy) przyjemność współpracować z przedstawicielami bardzo różnych branż - od firm rynku spożywczego, poprzez chemię i przemysł, aż po kulturę i sport. Nasze wszechstronne doświadczenie pozwala nam przedsięwziąć i zrealizować każde wyzwanie marketingowe, jakie tylko zechcecie przed nami postawić.

  W naszej kolorowej agencji zręcznie łączymy usługi brandingowe z obsługą full service. Motto 29 COLORS głosi "Your Brand, Our Mind", co oznacza, że idea marki, pomysł na nią, to kwestia dla nas kluczowa, bowiem to właśnie jej właściwa kreacja, osobowość i oryginalność przyczyni się do sukcesu Twojej firmy lub produktu.

  W procesie tworzenia ogranicza nas jedynie nasza własna wyobraźnia. Zanim jednak damy się jej wziąć w cugle, przeprowadzamy dokładny research rynku i odbiorcy, następnie organizujemy prawdziwą nawałnicę (bo burza to zdecydowanie za mało) mózgów, by w efekcie przenieść pomysły na papier i dopieścić ten najlepszy.

  Nie palimy za sobą mostów, wręcz przeciwnie - kto raz z nami współpracował, często powraca. Jesteśmy gotowi nie tylko sprostać Twoim wymaganiom najlepiej jak potrafimy, lecz równie chętnie proponujemy i realizujemy nieszablonowe schematy, niekonwencjonalne (czasem wręcz szalone) podejścia do tematów, ceniąc jednocześnie arcyważny indywidualizm oraz tożsamość marki. Zastanów się, co moglibyśmy dla Ciebie zrobić, a jeśli nie masz jeszcze konkretów, powiedz nam czym się trudnisz i co chcesz osiągnąć, a my zajmiemy się resztą. Do każdego klienta i każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z równie dużym zaangażowaniem.

  Zainteresowana/y?

  Zapraszamy do nas na niezobowiązującą rozmowę.
  Będzie nam bardzo miło Cię gościć.